Bezpečnostní pás do auta Clippasafe pro těhotné

Nový produkt

689,00 Kč s DPH

Více informací

Pokud Vás běžný bezpečnostní pás škrtí nebo se obáváte poranění bříška, nejjednodušším řešením je těhotenský bezpečnostní pás. Pomáhá udržet spodní část pásu v autě pod dělohou, a tím vytváří nejbezpečnější a nejpohodlnější pozici pro maminku i nenarozené dítě. Pás je navržen pro použití již od druhého měsíce těhotenství až po narození Vašeho miminka. Nebudete o něm vědět, a přesto bude bezpečně plnit svoji funkci.

Náhlé zabrzdění či náraz při malé rychlosti mohou dospělého člověka vrhnout vpřed ohromnou silou. V takových situacích může nesprávně umístěný bezpečnostní pás vyvinout extrémní tlak na dělohu matky a nenarozené dítě a potenciálně způsobit zranění či potrat. Statistiky nehod potvrzují, že nenarozené dítě může být vážně zraněno či zabito, když je bezpečnostní pás umístěn nad nebo přes matčino břicho. 

Těhotenský bezpečností pás brání spodní části pásu vyhrnovat se přes břicho matky a udržuje tak spodní část pásu v nejbezpečnější a nejpohodlnější poloze přes boky a pánev. To značně snižuje riziko zranění a zajišťuje, že pás nerozptyluje při řízení. 

Rozměr: 26 x 37cm

Barva: černá